Telefon

608 383 554

E-mail

vizazistka-ivana@seznam.cz

Otevírací doba

Po - Ne: 8 - 17

vizážistka ivana chudobová

můj příběh začal…

když jsem pracovala jako asistentka na soukromé škole. Práce která mě dříve bavila, se mi stala stereotypem. Ocenění a pochvala za odvedenou práci se už dávno vytratily a já začínám přemýšlet o změně. Nevím však stále v jakém oboru by se mi dařilo, hledám něco, kde bych se mohla realizovat, a vím, že v kanceláři již pracovat nechci. Vždy jsem chtěla chodit do práce s radostí a dělat něco, co by mě opravdu bavilo. To se mi ovšem zatím nedaří… ale jsem velký snílek, a tak se nevzdávám a maluji si své vzdušné zámky dál a stále doufám, že jednou budu vstávat do práce s nadšením. Na jedné pracovní akci jsem se seznámila s kosmetickou poradkyní jedné světové kosmetické společnosti. Tuto společnost jsem do té doby neznala. Získala jsem možnost nechat se zdarma nalíčit a tak jsem jí využila a na smluvené setkání s kosmetickou poradkyní jsem přišla i s maminkou.

původně hodinové setkání se prodloužilo na tři hodiny

Byla jsem kosmetikou a přístupem té milé paní nadšená. Nejvíce se mi líbilo jak dokázala nalíčit mojí maminku, jak uměla pomocí těch barviček vykouzlit mladistvější vzhled – chtěla jsem to také umět! Paní vizážistka u mě viděla zájem a tak mě lákala dál a já byla nadšenější a nadšenější… prý mě zdarma naučí líčit a setkám se s vizážistkami, které líčí Miss ČR i SR. No tak to by bylo super! A už jsem neváhala ani vteřinu a zaregistrovala jsem se. Byl květen roku 2007.

Toužila jsem po nových přátelstvích se ženami, které mají rády to co já. Na vše, co mělo přijít, jsem se těšila. Když jsem si domů přivezla tašku plnou lahviček a barviček, hned jsme začaly s mamkou vše zkoušet. Během týdne jsem si přečetla knihu paní Ash, která tuto společnost založila a její životní příběh mě dojal. To vše, co chtěla a také dokázala, mně opravdu učarovalo. Citáty z její knihy jsem si začala psát do diáře a snažím se dodnes podle nich řídit. Paní z kosmetické společnosti dala mému životu nový směr. Začala jsem s taškou plnou kosmetiky jezdit po kamarádkách, po všech známých a pak i neznámých. Moc mě to bavilo, učila jsem ženy, jak se starat o pleť a jak se líčit, tak aby jim líčení lichotilo. I ony byly kosmetikou nadšené a já tak poznávala nové a nové ženy. Byla jsem vnitřně velmi spokojená pokaždé, když jsem novou ženu naučila vše, co jsem se já naučila na našich bezplatných školeních.

po mém krátkém působení v mary kay…

jsem šla na Výroční konferenci, nejvýznamnější akci v Mary Kay, která mi změnila život. Všude kolem mě seděly milé a upravené ženy, nikdy jsem do té doby neviděla tolik krásných žen na jednom místě. Ocenění, kterým se jim dostávalo za jejich dobře vykonanou práci, ohodnocení, úcta a v neposlední řadě šperky… „To je ono, jsem tu správně, tohle celou dobu hledám.“ proběhlo mi hlavou. A když moje ředitelka stála na jevišti a celý sál jí i jejím kolegyním tleskal za celoroční práci, řekla jsem si, že za rok na další konferenci tam budu stát s ní, budu jí držet za ruku a tak budu šťastná. Popravdě jsem tehdy ani nevěděla, co všechno to bude obnášet, ale snila jsem o tom a za rok jsme tam opravdu stály spolu. Cokoliv si totiž budete přát se Vám může vyplnit. Jen Vy se můžete zastavit.

já mám nyní práci, která mě velmi baví

Líčím nevěsty, předávám své zkušenosti dalším ženám, navíc jsem tu našla úžasná přátelství a mám vlastní tým, který je plný šikovných žen, které chtějí od života víc než je praní plenek a stereotypní práci v kanceláři, chtějí si plnit sny tak jako já. To nejlepší, co pro sebe nyní můžete udělat, je zkusit to také. Těším se na vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *